Mamy przyjemność zaprosić Państwa do krótkiej prezentacji naszych możliwości, jak i również chcielibyśmy pomóc w zaplanowaniu tak ważnych dla Was uroczystości.

Pragniemy dołożyć wszelkich starań tak aby byli Państwo zadowoleni z miejsca uroczystości oraz klimatu połączonego z niezapomnianą atmosferą, wysoką kulturą i profesjonalną organizacją.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy:

- Organizację imprez okolicznościowych mianowicie: wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, konferencje, bankiety, szkolenia, studniówki, dzień nauczyciela, i inne.

- Polską smaczną kuchnię

- Doradztwo i pomoc w zakresie organizacji przyjęć

- Profesjonalną obsługę i zaplecze (w tym usługa kucharsko

-kelnerska)

Starając się sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, postawiliśmy na wysoki standard wraz z świadczonymi usługami. Chcielibyśmy aby każda uroczystość była niezapomniana i dawała dużo radości i szczęścia na wiele lat.Specyfikacja sali "Harnaś"

- 300 m2 sali + zadaszony taras (z miejscem wyznaczonym dla osób palących)

- Pub bilardowy (dodatkowa opcja)

- 150 miejsc

- klimatyzacja kilkustrefowa, połączona z wydajną wentylacja mechaniczną

- parking 

- pełne zaplecze socjalne

• wybór stołów  dla gości weselnych (możliwość do 80 osób stoły okrągłe, powyżej 80 osób stoły prostokątne)
• dekoracja sali głównej wraz z klatką schodową, stołów okrągłych jak i prostokątnych, krzeseł, dodatkowego baru, stołu dla Państwa Młodych (profesjonalna firma dekoracyjna lub we własnym zakresie)
• możliwość opieki nad dziećmi w trakcie trwania Uroczystości Weselnej (opieka animatorki)
• do dyspozycji dzieci jest sala zabaw "Urwis" w godzinach otwarcia jak i również na czas trwania uroczystości pod opieką animatorki
Ponadto mamy możliwość zaoferowania dla Gości Weselnych jak i Pary Młodej pokoi hotelowych, w sąsiedztwie sali przyjęć okolicznościowych, w Hotelu MOSIR Sanok

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami cateringowymi, oferujemy również wynajem samej Sali


W razie pytań, prosimy o kontakt, jesteśmy do pełnej dyspozycji. Będzie nam bardzo miło gościć osobiście Państwa u siebie.

Z wyrazami szacunku, 
Sala przyjęć okolicznościowych „HARNAŚ”
Copyright © 2013   |   harnas.sanok.pl
realizacja: Visual Media
znajdź nas na facebooku